facebook
Szybki kontakt

 

Przemysław Mikołajczak
tel. kom. 663 61 64 61

Arkadiusz Mikołajczak
tel. kom. 726 00 11 45

tel. 61 870 84 80

email:
kominkimikolajczak@wp.pl

Strona główna / Nasza oferta / Wkłady Kominkowe

Wkłady Kominkowe

HAJDUK

Firma Hajduk jest największym polskim producentem wkładów kominkowych stalowo-szamotowych z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. W ofercie producenta znajdują się wkłady kominkowe, piecyki wolnostojące, kominki, także wkłady kominkowe z płaszczem wodnym.

KRATKI.PL

Firma Kratki.pl Marek Bal rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Jest to polska firma produkująca powietrzne wkłady kominkowe oraz wkłady z płaszczem wodnym, biokominki, kratki kominkowe a także elementy do dystrybucji powietrza.  

KOBOK

Słowacki producent niezawodnych i wytrzymałych wkładów kominkowych na drewno. Firma działa od 1993 roku produkuje stalowo-szamotowe wkłady powietrzne jak również wkłady z płaszczem wodnym i paleniska zduńskie. 

 

MCZ

Włoska firma MCZ to europejski lider w branży kominkowej. MCZ specjalizuje się w produkcji pieców wolnostojących na pelet ale w swojej szerokiej ofercie ma również tradycyjne piece na drewno, nowoczesne wkłady stalowo-szmotowe na drewno, wkłady kominkowe na pelet i wkłady grzewcze z płaszczem wodnym do centralnego ogrzewania. 

Lechma

Firma Lechma oferuje wkłady kominkowe powietrzne i wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Jest to polski producent kominków i akcesoriów kominkowych. Firma na rynku istnieje już od roku 1989 .

Uniflam

Producentem wkładów marki UNIFLAM jest francuski producent INVICTA. Firma ta została założona w 1926 roku, dziś pozostaje europejskim liderem w produkcji wkładów, kaset oraz pieców wolno stojących opalanych drewnem. 

KOMINKI MIKOŁAJCZAK, ul. Mińska 12, 61-049 Poznań, tel./fax. 61 870 84 80, email:kominkimikolajczak@wp.pl

© 2015-2017 Kominki Mikołajczak. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl