Posiadanie w domu własnego kominka to marzenie wielu z nas. Nic dziwnego – wprowadza on do pomieszczenia niezwykłą, przytulną atmosferę, której nie osiągniemy żadnymi innymi elementami dekoracyjnymi. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na tradycyjny kominek, np. z powodu braku przewodu dymowego. Nic jednak straconego! Z pomocą przychodzą współczesne technologie w postaci biokominka, czyli prawdziwego płomienia wkomponowanego w nowoczesny design. To rozwiązanie doskonale sprawdza się wśród mieszkańców apartamentów, a także wielopiętrowych budynków miejskich. Biokominki świetnie prezentują się w przestrzeniach komercyjnych, takich jak sklepy, hotele, biura, restauracje, salony kosmetyczne czy ośrodki SPA.

W naszym sklepie oferujemy rozmaite modele – nawet takie, które są przystosowane do użytkowania na zewnątrz – w związku z czym mogą stanowić atrakcyjną ozdobę tarasów i ogrodów. Należy wspomnieć, że bioetanol, czyli paliwo stosowane w biokominkach, jest całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska. Podczas jego spalania oprócz ciepła wydziela się para wodna i dwutlenek węgla w proporcjach zbliżonych do powietrza wydychanego przez człowieka. Moc grzewcza biokominków wynosi od 1,5 do 3 kW, przy czym 100% energii cieplnej powstałej podczas spalania biopaliwa służy do ogrzania pomieszczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem najwyższej jakości biokominków w atrakcyjnych cenach oferowanych przez naszą firmę z Poznania. Zapewniamy trwałe, doskonałej klasy produkty, które odmienią wystrój każdego wnętrza.

Jakie zalety ma biokominek?

Zanim przejdziemy do wybierania modelu, który spełni wszystkie indywidualne potrzeby i oczekiwania, warto dokładnie poznać zalety biokominków, aby rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości. Do najważniejszych z nich należą:

  • możliwość montażu w dowolnym pomieszczeniu – nie trzeba posiadać przewodu dymowego;
  • zapewnienie dodatkowego źródła ciepła;
  • łatwość w czyszczeniu;
  • brak potrzeby budowania odpowiednich szybów wentylacyjnych;
  • biokominek nie wydziela żadnych zapachów, stanowiąc oryginalną, efektowną dekorację wnętrza;
  • kominek elektryczny nie zajmuje dużo miejsca, jest lekki i mobilny;
  • doskonale poprawia wilgotność powietrza, dzięki parze wodnej będącej produktem spalania biopaliwa;
  • biokominki są przyjazne dla środowiska;
  • to bezpieczna alternatywa w przypadku dzieci i zwierząt, ponieważ są one zdecydowanie lepiej chronione przed poparzeniem niż w przypadku tradycyjnych kominków;
  • w biokominku można umieścić naczynie z wybranym olejkiem eterycznym, co znakomicie wpływa na nastrój w całym domu.
Biokominki

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników