Kominki z wkładem trzyszybowym to doskonałe rozwiązanie do dużych wnętrz. Palenisko jest oddzielone od pomieszczenia szybą aż z trzech stron, dzięki czemu możesz obserwować ogień z każdego miejsca w pokoju. Istnieją dwa sposoby wykonywani takiego wkładu. Szyba frontowa może być większa, przez co otrzymujemy centralne miejsce w salonie, w którym podejmujemy gości podczas mroźnych, zimowych wieczorów. Z drugiej strony to szyby boczne mogą być szersze, a tym samym uzyskamy element oddzielający od siebie dwie strefy jednego pomieszczenia. To ciekawe rozwiązanie rozgraniczające, chociażby salon od gabinetu. Żywy ogień obserwujemy zarówno w trakcie relaksu z rodziną, jak i podczas pracy. Proponowany przez nas wkład trzyszybowy będzie stanowić nie tylko niezwykły element dekoracyjny, ale także doskonałe źródło ciepła dla więcej niż jednego pokoju.

Czym wyróżniają się wkłady trzyszybowe?

W naszej ofercie znajdziesz wkłady trzyszybowe, które doskonale sprawdzą się przy nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Cechują się eleganckim minimalizmem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o kominku z otwartym paleniskiem, ale z różnych przyczyn obawiają się jego instalacji we własnym domu. Trójstronna, przezroczysta obudowa pozwala połączyć ze sobą bezpieczeństwo korzystania z kominka i wyjątkowy efekt żywego ognia znajdującego się w centralnym miejscu pokoju. W naszej ofercie znajdziesz wkłady trzyszybowe takich producentów, jak: Hajduk, Kobok, MCZ, Kratki.

Wkłady wykonane są ze stali i żeliwa, dzięki czemu gwarantują niezawodność. Każdy produkt jest objęty wieloletnią gwarancją. Dajemy Ci pewność, że nasze kominki będą Ci służyć przez długi czas.

Wkłady Trójstronne (trzyszybowe)

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników