Okres jesienno-zimowy to wyjątkowy czas, który większość z nas lubi spędzać przy domowym kominku. Sprawdza się on jako źródło ciepła, ale nadaje też naszemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd i charakter. Warto wiedzieć o tym, że obecnie na rynku istnieje szeroki wybór kominków. To, jaki wybierzemy, uzależnione jest w głównej mierze od naszych preferencji, ale należy wziąć też pod uwagę konstrukcję domu, a także jego wielkość. Przed kupnem interesującego nas modelu, warto, abyśmy rozważyli wszystkie jego zalety i ewentualne wady.

Jeżeli szukasz kominka w Jarocinie, który idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze, skorzystaj z usług firmy Kominki Mikołajczak, która działa na rynku już od ponad 30 lat. Zajmuje się wykonywaniem kompleksowych działań związanych z budową kominka. Doradza przy wyborze odpowiedniego modelu, stwarza indywidualny projekt dla klienta, podejmuje się również montażu. Udziela także wszystkich niezbędnych informacji dotyczących eksploatacji kominka i pielęgnacji. Firma oferuje szeroki wybór różnego rodzaju urządzeń, m.in.: piecyków kaflowych, kominków z płaszczem wodnym, otwartych, zamkniętych, akumulacyjnych, gazowych czy też biokominków. To lider, jeśli chodzi o produkcję kominków w Jarocinie. Podejmuje współpracę z wieloma cenionymi producentami z tej branży na terenie całego kraju. Jednym z nich jest firma Hajduk, specjalizująca się w produkcji kominków narożnikowych oraz w dostarczaniu wkładów grzewczych stalowo-szamotowych. Swoje produkty eksportuje na rynek europejski. Innymi czołowymi producentami są: Kratki, Kobok, MCZ, Thorma i wiele innych.

Kominki w Jarocinie – wkłady, kratki, piecyki

Firma Kominki Mikołajczak to przede wszystkim lider w zakresie kominków. W swojej ofercie posiada również szeroki wybór zabudowy kominków i wkładów kominkowych, pochodzących od najlepszych producentów, tj. Kobok czy Hajduk. Firma oferuje swoim klientom wszelkie usługi związane bezpośrednio z budową komina na terenie całego Jarocina i okolic. Zajmuje się montażem wkładów kominkowych, a przy tym doradza, ustawia odpowiednią zabudowę kominka oraz instruuje klientów, jak należy dalej eksploatować dany model. Ponadto świadczy usługi z zakresu montażu: piecyków wolnostojących, kominków gazowych, urządzeń na pellet, a także prowadzi serwis działań, które obejmują wymianę uszczelek bądź szkieł kominkowych. Co więcej, zajmuje się również sprzedażą materiałów przeznaczonych do budowy kominków.