Kominki narożnikowe firmy HAJDUK

Firma Hajduk jest największym w Polsce i Europie Wschodniej producentem wkładów grzewczych stalowo-szamotowych. Dużą część produkcji stanowi export na rynki Unii Europejskiej, jak również do wielu krajów spoza jej granic. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Państwu mateirały tej firmy.

Pokaż produkty

Logo kratki
MBO 15 Lewy BS

Kominki firmy KRATKI

Firma Kratki.pl Marek Bal rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Jest ona producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, kominków gazowych, pieców wolnostojących na drewno i pellet, biokominków, kratek kominkowych, a także wszelkich elementów potrzebnych do montażu i zabudowy kominka. Na początku swojej działalności firma zdobyła uznanie na rynku krajowym, a dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości urządzeń, szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych na całym świecie. Klienci cenią Kratki.pl za szeroką gamę produktów, terminowość i szybkość dostaw (nawet w 24h) oraz możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Firma ponosi pełną odpowiedzialność za klasę wyprodukowanych urządzeń, a potwierdzeniem tego jest możliwość przedłużenia gwarancji aż do 10 lat.

Pokaż produkty

Logo Kabok

Kominki i wkłady kominkowe firmy KOBOK

Słowacki producent niezawodnych i wytrzymałych wkładów kominkowych na drewno. Wszystkie wkłady objęte 7 letnią gwarancja i 2 letnią gwarancją na ruszta i szamot . Wszystkie produkty przystosowane do domów z rekuperacji i spełniają normę Ekoprojektu 2022. Rozbudowana możliwość  wyboru przez klienta wielu cech ostatecznego wyglądu wkładu zamawianego wkładu.

Pokaż produkty

poujoulat logo

Kominy firmy POUJOULAT

Kominy Poujoulat to międzynarodowa grupa działającą na rynku systemów kominowych. Założona w 1950 roku, na południu Francji przez rodzinę Coirier.

Obecnie grupa posiada własne oddziały na terenie 11 krajów Europy oraz w Chinach. Za pośrednictwem licznej sieci partnerów handlowych nasze kominy trafiają do Klientów niemalże na całym świecie. Europejski lider stalowych systemów kominowych.

Pokaż produkty

Kominki narożnikowe firmy MCZ

Największy w Europie producent piecyków na pellet i wkładów kominkowych z Włoch.

Produkty tej firmy są niezwykle zaawansowane technicznie. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wyglądem opartym o włoski design.

Pokaż produkty

Kominki firmy Thorma

Największy słowacki producent piecyków i wkładów kominkowych na drewno. Thorma to ponad 100 lat tradycji. Produkty firmy Thorma można stosować w domach z rekuperacją. Nowoczesny wygląd i  jakość palenia to największe atuty piecyków tej marki.  Wszystkie piecyki Thorma spełniają normę Ekoprojekt 2022.

Pokaż produkty

Logo wentor

WENTOR

Firma wentor powstała w 2002 roku jest to firma handlowa i hurtownia kominkowa.

W ciągu kilku lat firma stała się jednym z liderów w polskiej branży kominkowej. Otrzymywała wiele prestiżowych wyróżnień i nagród w tym kilkukrotnie “Firma Roku” przyznawanej przez magazyn Świat Kominków. Obecnie skupiamy się na obsłudze ponad 600 współpracujących firm kominkowych i hydraulicznych. Firma wentor jest wyłącznym przedstawicielem na rynek polski takich marek jak: MCZ, RED, CADEL, THORMA, KAWMET, KOBOK, GRENE, SERGIOLEONI.

Pokaż produkty

Invicta logo

INVICTA

INVICTA to francuski producent pieców wolnostojących oraz wkładów kominkowych. Bogate tradycje firmy oraz doświadczenie sięgające 1924 roku czynią firmę niekwestionowanym liderem na rynku europejskim. Piece kominkowe invicta cechuje innowacyjność, funkcjonalność, a także komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Invicta posiada cztery fabryki, w tym własną odlewnię, dzięki czemu sprawuje bezpośrednią kontrolę nad całym procesem produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Pokaż produkty

Cadel Logo

Cadel

Włoski producent wydajnych piecyków i wkładów kominkowych na pellet należący do MCZ Group.

Najwyższa jakość wykonania, wysoka wydajność oraz niskie zużycie paliwa to najważniejsze cechy wyrobów firmy Cadel.

Pokaż produkty

Kafel-kar logo

Kafel Kar 

Kaflarnia Kafel Kar to polska rodzinna firma produkująca na zamówienie ręcznie robione kafle ceramiczne. Firma z ponad 50-letnią tradycją na rynku, cały czas rozwijająca się i poszerzająca swoją gamę wzorów jak również kolorów i faktur kafli ceramicznych.

Karat logo

Kaflarnia Karat

Polska firma założona w 1993 roku i nie przerwanie do dziś produkująca wyroby ceramiczne.  Specjalizująca się w wytwarzaniu ceramiki wysokotemperaturowej (kafle piecowe, kominkowe, kuchenne) w pełnej gamie szkliw: błyszczące, matowe, strukturalne. Produkuje również kafle wielkoformatowe.

RINGSWOOD logo

Ringswood

Polska firma specjalizując się w produkcji mebli o stylistyce loftowej, industrialnej i skandynawskiej. Łącząca ciepło drewna z chłodem stali, tworząc harmonizujący się duet. Firma posiada w ofercie pojemniki i stojaki regały na drewno kominkowe w nowoczesnym wydaniu.

Kawmet logo

Kawmet

Odlewnia żeliwa i metali nieżelaznych KAW-MET produkująca odlewy od 1981 r. Polska firma, jeden z największych producentów wkładów kominkowych w naszym kraju. Producent żeliwnych wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących i piecy uniwersalnych.