Kominki klasyczne

Kompleksowa usługa budowy kominka.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy wstanie zapewnić naszym klientom  kompleksową usługę budowy kominka począwszy od doradztwa technicznego na etapie projektu budynku. Doradztwa przy wyborze kominka i zaprojektowaniu kominka do warunków jakimi klient dysponuje. Kończąc na realizacji inwestycji czyli montażu wraz z pierwszym rozpaleniem krótkim instruktarzem i rozmowie dotyczącej dalszej eksploatacji kominka i na co zwrócić uwagę podczas dalszej eksploatacji kominka.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków, kominków kaflowych, kominków z płaszczem wodnym, palenisk tradycyjnych tzw. kominków otwartych, kominków gazowych, kominków akumulacyjnych, pieco-kominków, grillów, wędzarni, pieców chlebowych.

Chcąc zapewnić naszym klientom profesjonalną i całkowitą obsługę przy budowie kominka, współpracujemy z takim firmami jak :

  • zakład kamieniarski
  • zakład stolarski
  • zakładem obróbki metali
  • projektantem wnętrz

Oferujemy sprzedaż wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na kompleksową usługę budowy kominka wraz z materiałem i zyskaj.

Wkłady kominkowe

Montaż wkładu kominkowego

Usługa dotyczy doradztwa, zakupu wkładu wraz z całym materiałem potrzebny do podłączenia wkładu pod istniejący przewód kominowy. Ustawienie wkładu pod wybraną zabudowę kominka i wypoziomowanie, podłączenie dopływu powietrza z zewnątrz pod wkład. Pierwsze rozpalenia wraz z krótka instrukcją jak korzystać i na co zwrócić uwagę przy dalszej eksploatacji wkładu kominkowe. Podpisz umowę na podłączenie wkładu i zyskaj jego montażem z zakupem wkładu na 8 % VAT.

Oferujemy sprzedaż wkładów kominkowych  – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na podłączenie wkładu wraz z materiałem i zyskaj .

*Poznań i okolice – Transport Gratis.

Montaż piecyka wolnostojącego

Jeżeli są Państwo zdecydowani na zakup piecyka wolnostojącego tzw. kozy to ta usługa jest dopasowana idealnie do Państwa potrzeb. Usługa dotyczy doradztwa, zakupu piecyka wolnostojącego w naszej firmie a także elementów potrzebnych do prawidłowego podłączenia urządzenia wraz z jego montażem na 8 % VAT.

Oferujemy sprzedaż pieców wolnostojących – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na montaż piecyka z materiałem i zyskaj.

*Poznań i okolice – Transport Gratis.

Montaż kominka gazowego

Usługa dotyczy doradztwa, zakupu wkładu na gaz wraz z cała armaturą, materiałami potrzebnymi do montażu wkładu i odprowadzenia spalin. Ustawienie wkładu pod wybraną zabudowę kominka, podłączenie wkładu pod sieć gazową i podłączenie komina koncentrycznego odprowadzającego spaliny.  Sprawdzenie szczelności całego układu i pierwsze rozpalenie w kominku. Do usługi należy również przeprowadzenie krótkiego instruktarzu z rozpalania i ustawień pilota urządzenia. Podpisz umowę na podłączenie urządzenia i zyskaj jego montażem z zakupem wkładu na 8 % VAT.

Oferujemy sprzedaż wkładów gazowych  – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na montaż wkładu gazowe wraz z materiałem i zyskaj .

*Poznań i okolice – Transport Gratis.

Montaż urządzenia na pellet

Usługa dotyczy doradztwa, zakupu urządzenia na pellet wraz z całym materiałem do montażu wkładu i odprowadzenia spalin. Ustawienie wkładu wybranym miejscu podłączenie komina koncentrycznego odprowadzającego spaliny.  Sprawdzenie szczelności całego układu i pierwsze rozpalenie w kominku. Do usługi należy również przeprowadzenie krótkiego instruktarzu z rozpalania i ustawień pilota urządzenia. Podpisz umowę na podłączenie urządzenia i zyskaj jego montażem z zakupem wkładu na 8 % VAT.

Oferujemy sprzedaż urządzeń na pellet – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na montaż urządzenia na pellet wraz z materiałem i zyskaj .

*Poznań i okolice – Transport Gratis.

Montaż kominka z płaszczem wodnym

Usługa jest dopasowana idealnie do klientów chcących w pełni wykorzystać kominek jako dodatkowe ogrzewanie w domu . Usługa dotyczy doradztwa, zakupu wkładu z płaszczem wodnym wraz z cała armaturą i materiałami potrzebnymi do montażu wkładu pod istniejący układ C.O. Ustawienie wkładu pod wybraną zabudowę kominka, podłączenie wkładu wraz podłączeniem pomp i sterownika a także pierwsze przepalenie w kominku z pierwszym rozruchem instalacji C.O. na ogrzewaniu z płaszcza wodnego by sprawdzić szczelność układu. Do usługi należy również przeprowadzenie krótkiego instruktarzu z rozpalania, palenia, dalszej eksploatacji wkładu i ustawień sterownika. Całość usługi jest wykonywana przez naszą firmę nie korzystamy z podwykonawców dzięki czemu klient zyskuje gwarancję u jednej firmy. Podpisz umowę na podłączenie urządzenia i zyskaj jego montażem z zakupem wkładu na 8 % VAT.

Oferujemy sprzedaż wkładu z płaszczem wodnym  – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na montaż wkładu wodnego wraz z materiałem i zyskaj .

*Poznań i okolice – Transport Gratis.

Montaż komina

Usługa jest skierowana do klientów nie posiadających komina dymowego w salonie, pomieszczeniu w którym myślą o montażu kominka. Usługa dotyczy doradztwa, zakupu atestowanego systemu kominowego. Montaż komina lub wymurowanie komina w zależności od wyboru systemu kominowego. A w późniejszym etapie podłączenie wkładu pod nowy system kominowy. Podpisz umowę montaż komina z zakupem systemu kominowego na 8 % VAT.

Oferujemy sprzedaż systemów kominowych – jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.

ZYSKAJ 15% – cena detaliczna z 8% VAT

Podpisz umowę na montaż systemu kominowego wraz z materiałem i zyskaj .

*Poznań i okolice – Transport Gratis.

Serwis kominkowy

Usługi dotyczą serwisu urządzeń, wymiany uszczelek, wymiany kształtek we wkładzie jak również serwis wymiany szkła kominkowego.

Płyta kominkowa Skamotec 225  1000/1220/30 mm

Sprzedaż materiałów do budowy kominków

Jako firma kominkowa posiadamy również w swojej ofercie atestowane materiały potrzebne do budowy kominków. Jeżeli są państwo zainteresowani zakupem materiałów do budowy kominka zapraszamy do kontaktu. Służymy pomocą i na pewno przedstawimy indywidualną ofertę zakupu materiałów dla Państwa.